forum.optyczne.pl

Cyfrowe kompakty - Najładniejsza cyfrowka

RobertO - Pią 12 Maj, 2006
Temat postu: Najładniejsza cyfrowka
Od jakiegos czasu uzupelniamy baze aparatow na stronie i obrabiajac fotki widze ze niektore firmy to powinny pozwalniac swoich designerów. nie bede tu przytaczal przykladow moim zdaniem brzydkich cyfrowek, bo wszystko jest kwestia gustu, ale zastanawiam sie nad waszymi typami na najladniejszy kompaktowy aparat cyfrowy.
oczywiscie zapominamy o rodzielczosciach, optyce itd. jedynym kryterium jest wyglad.
moj typ: Fujifilm FinePix S9500



A610 - Pią 12 Maj, 2006

Jasne, tanio wychodzi: niepotrzebne akumulatory, pamięć, futerał...
wokl - Nie 14 Maj, 2006

Fuji z serii S 5.... są nie tylko ładne, ale i ergonomiczne, co do ekonomii (zużycie akumulatorów) ... takie sobie.
Pozdrawiam
wokl

RobertO - Nie 14 Maj, 2006

wokl napisał/a:
Fuji z serii S 5.... są nie tylko ładne, ale i ergonomiczne, co do ekonomii (zużycie akumulatorów) ... takie sobie.
Pozdrawiam
wokl


no tu bym sie klocil. mam S5000, a w nim akumulatorki 2300mAh i starczaja na ok 400 zdjec

eska - Nie 14 Maj, 2006

400 fotek przy takim olympusie c-8080 (1375 fotek z lampa) to raczej sredni wynik ;-)

konrad

wokl - Wto 16 Maj, 2006

Napisałem, że Fuji jest prądożerny, bo tak jest w zimie, robiłem nim zdjęcia przy - 12 - 15 stopniach C, akumulatorki, różnych zresztą marek, padały dość szybko. W lecie, zgadzam się z RobertO, można zrobić 400 zdjęć. Ale przyznacie Fuji, że jest ładny.
Pozdrawiam
wokl

eska - Wto 16 Maj, 2006

Tego kwestionowal nie bede :-)

Konrad

Tanis - Czw 18 Maj, 2006

Witam Wszystkich

Czytam posty o aparatach i chcę podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat Minolty Dimage Z5 - nie wiem czy jest to piękny aparat, ale mi się podoba. A na dodatek robi niezłe zdjęcia (choć opinie czytałem różne ), ale pewno i zasada " Jaki malarz taki obraz " ma tu swoje zastosowanie.

I nie jest "bateriożerny" :!:

bcFan - Sob 20 Maj, 2006

Witam!
Fajne cacka opisujecie ale mam jedno zastrzeżenie. Fakt, lustrzanki to to nie są, jednak trudno tak "wielkie" aparaty nazwać kompaktami. Mój typ to Olympus Sp-350.
pozdrawiam

eska - Sob 20 Maj, 2006

Ehh, Leica Digilux 2... po prostu kwintesencja smaku :-)



Konrad

Arek - Sob 20 Maj, 2006

Ja się zgadzam z Konradem
Bilro - Czw 29 Cze, 2006

Podobno o gustach sie nie dyskutuje :) ale w sumie kazdy ma prawo do swojego pogladu. Leica wyglada swietnie, ja akurat uzywam Canon G5 i uwazam ze tez co wygladu nic mu nie mozna zarzucic (jak mu sie pozrywa wszystkie naklejki oczywiscie) a mozliwosci to on ma wzorowe jak na aparat kompaktowy (dla zainteresownych polecam: http://www.dpreview.com/reviews/canong5/)
Wogole aparaty w kolorze czarnym sa o wiele ladniejsze, a srebrne wygladaja jak zabaweczki, nie wspominajac o innych kolorach.
[/url]

eska - Czw 06 Lip, 2006

Mysle, ze mamy nowego pretendenta do tytulu mister cyraka - Samsung NV7



Konrad

Arek - Czw 06 Lip, 2006

Oj tak. Ładne toto, ładne
nirriti - Pią 07 Lip, 2006

Piękny ten NV7 - jak wypadnie dobrze w testach to chyba go sobie kupię (o ile cena nie będzie odstraszała)
MARCIN WÓJCIK - Czw 20 Lip, 2006
Temat postu: Co???!!!
Jeśli komus podobają sie aparaty typu KM DiMAGE Z5 lub Z3 to uważam, że niedługo ktos tu napisze, że podoba mu sie np. Ericson T300 (nawet nie wiem czy taki istnieje), ale jesli ta komórka ma aparat to czemu by nie...?
eska - Pią 21 Lip, 2006

Sa gusta i gusciki, a my tu tylko sobie cmokamy nad fajnymi cyfrakami ;-)

Konrad


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group