Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Canon G11
Autor Wiadomość
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 30 Paź, 2009   Canon G11

Konkurencji udało się dorwać w łapki Canona G11. Pierwsze zdjęcia macie TUTAJ
To może być hit na rynku zaawansowanych kompaktów. Sam jestem ciekawy jak wypada w porównaniu do poprzedników. Skoro jest juz dostępny to może niech się wypowiedzą Ci, którzy go "próbowali". Ja postaram się go sprawdzić na tle swojego starego G9.
Aparat ma jedną zasadniczą "wadę". Pozbawiono go trybu filmowania HD i Full HD choć to zapewne sztuczne marketingowe ograniczenie. Inną wadą jest brak możliwości zoomowania przy filmowaniu. Czy będzie tak w G12? Canon zwyczajowo czegoś nie daje by potem co cudownie oferować. Niestety wtedy też coś zabiera. Ostatnio wyciąga wnioski z własnej głupoty i jednak oferuje więcej w standardzie. Może jednak jakieś nowe oprogramowanie poprawi te bolączki?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






tomekh 
Uczestnik


Posty: 83
Wysłany: Pią 30 Paź, 2009   

Ja co prawda go nie "próbowałem", ale wczoraj próbowałem Canona S90, mającego podobno tą samą matrycę co G11 (myślę o kupieniu go Mamie). Zrobiłem parę zdjęć na swoją kartę żeby ocenić jakość i muszę przyznać że jak na taki mały aparat są rewelacyjne. Na niskich czułościach od 80 do 400 włącznie praktycznie nie ma kolorowych szumów, w ciemniejszych obszarach jest jedynie drobne ziarno zupełnie niekolorowe. Przy 800 pojawia się drobny kolorowy szum, ale do przyjęcia. Obiektyw jest jasny (1/2.0) i wydaje się być dobrej jakości. Autofokus jak na kompakt też szybki i celny. Jedynie zapis na kartę trwał zauważalnie długo, dużo dłużej niż w moim Lumixie G1 (karta SD ta sama - szybka).
aparat kosztuje na dzień dzisiejszy 1688 zł
pozdrawiam
Tomek
 
 
mszczyrek 
Entuzjasta


Posty: 675
Wysłany: Nie 01 Lis, 2009   

Niestety z wszystkich dotychczas opublikowanych porownan S90 z LX3 wyglada na to ze Canon ma kiepskie szklo + mocno odszumia. Szkoda...
 
 
boreasz 
Nowy



Posty: 22
Wysłany: Nie 01 Lis, 2009   

Też mnie zainteresował ten G11 pod tym adresem jest dużo zdjęć. wygląda to całkiem dobrze, zobaczcie sami. www.swiatobrazu.pl/canon_...ia_testowe.html

[ Dodano: Wto 03 Lis, 2009 12:03 ]
Na tej stronce wygląda jeszcze bardziej zachęcająco. www.photographyblog.com/r.../sample_images/

[ Dodano: Wto 03 Lis, 2009 12:14 ]
I jeszcze tutaj. www.cameralabs.com/review...ISO_noise.shtml
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10