Filtry Hoya ProND GRAD
Do sprzedaży w Polsce weszły filtry szare połówkowe Hoya ProND GRAD. Filtry pozwalają na swobodny obrót, dostępne gęstości to ND16 lub ND32.
INFORMACJA PRASOWA
Hoya ProND GRAD
Firma Next77 Sp. z o.o., będąca oficjalnym dystrybutorem produktów marki Hoya, ma przyjemność poinformować o starcie sprzedaży filtrów Hoya ProND GRAD
Filtry Hoya – jedne z najchętniej wybieranych filtrów w Polsce!
Spraw by Twoje zdjęcia krajobrazu zachwycały! Koniec z przepalonym niebem, lub niedoświetlonym krajobrazem. Filtry z serii Hoya ProND GRAD dedykowane do fotografii krajobrazu pozwolą Ci zasłonić najjaśniejszą część zdjęcia w celu wyrównania ekspozycji. Zdjęcia jakie wykonasz będą cechowały się pięknymi, żywymi kolorami i wspaniałą grą świateł.
Sprawdźcie sami jakie spektakularne efekty możecie osiągnąć dzięki filtrowi Hoya ProND Grad:
Powierzchnia filtra Hoya ProND GRAD składa się z obszaru transparentnego, przechodzącego łagodnie w obszar odpowiadający za redukcję światła (neutralny szary). Taka konstrukcja umożliwia zasłonięcie najjaśniejszych obszarów w kadrze, wyrównując tym samym ekspozycję całego zdjęcia. Filtr posiada nisko profilową ramkę umożliwiającą swobodny obrót filtra. Pozwala to dostosować przejście gradientu do linii horyzontu w kadrze jaki fotografujemy. Filtry z serii ProND to obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie filtry szare dostępne na rynku. Do ich produkcji wykorzystano nowatorską metodę polegającą na obustronnym pokryciu filtra innowacyjną powłoką ACCU-ND. Gwarantuje to wierne oddanie kolorów na wykonywanych zdjęciach.
Filtr Hoya ProND GRAD dostępny jest w gęstościach ND16 i ND32 oraz średnicy 77mm i 82mm w cenie od 395zł.
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.
Interesujące.
Póki co , jestem zadowolonym posiadaczem filtrów typu Cokin, jak dla mnie są bardziej uniwersalne przy doborze do obiektywów.
Nazwa filtru: Hoya ProND Grad, a na obrazku jest "PROND GRAD". Jaka to spora różnica. :)
Grad 230V ?
lol. :D
Ja używam połówek ND4 i ND8. ND16 i ND32 mogą być za mocne do większości zastosowań, choć może się skuszę.
@staryman,
Po zastanowieniu przychylam się do Twojej opinii. Takie filtry powinny powstać dużo wcześniej, a nie powstały.
Ja używam filtrów NiSi oraz Haida i jakoś wolę prostokątne gdzie mogę sobie dokładnie ustawić gdzie ma przebiegać linia "przenikania".
Ale co w tych filtrach jest ciekawego?