Otwarcie Sigma ProCentrum w Bydgoszczy
Koncepcja Sigma ProCentrum - sieci wypożyczalni obiektywów marki Sigma - przyjęła się na naszym rynku, o czym świadczy aż 6000 wypożyczeń w skali roku. W związku z tym powstaje nowy oddział Sigma ProCentrum w Bydgoszczy, na którego uroczyste otwarcie zaprasza firma K-Consult.
Poniżej prezentujemy informację prasową otrzymaną od organizatora:
Mamy zaszczyt poinformować Państwa, iż z dniem 8 maja br. działalność rozpocznie nowe, długo wyczekiwane Sigma ProCentrum w Bydgoszczy. Cała sieć liczy więc wraz z Krakowem, Wrocławiem, Chorzowem, Poznaniem, Sopotem i Warszawą już siedem salonów. Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie w najbliższy czwartek o godz. 16.00, w Muzeum Fotografii w Bydgoszczy.
Naszą sieć rozwijamy w odpowiedzi na dynamiczny wzrost zainteresowania fotografią cyfrową - a co za tym idzie - wzmożone zapotrzebowanie na sprzęt oraz wiedzę specjalistyczną. Nowy salon Sigma ProCentrum „IBO Ireneusz Borzych” znajdować się będzie w Bydgoszczy, ul. Gałczyńskiego 19a (052 373 44 72 / bydgoszcz@sigma-foto.pl ).
Oficjalne otwarcie nowego salonu Sigma ProCentrum odbędzie się w dniu 8 maja br. o godz.16.00 w Muzeum Fotografii (ul. Królowej Jadwigi 14, Bydgoszcz). Niewątpliwą atrakcją otwarcia będą warsztaty fotograficzne, na których będą mieli Państwo możliwość sprawdzenia swoich sił w warunkach profesjonalnego studia fotograficznego. Niepowtarzalna sesja fotograficzna, z wyjątkową modelką w scenerii motoryzacyjnej, dostarczy Państwu wiele niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo, pomiędzy uczestnikami warsztatów rozlosowane zostaną nagrody – akcesoria fotograficzne marek Slik oraz Case Logic. Organizatorem otwarcia oraz warsztatów jest Sigma ProCentrum "IBO Ireneusz Borzych".
![]() |
Koncepcja Sigma ProCentrum zyskała w Polsce pełne uznanie zarówno ze strony zawodowców jak i fotoamatorów. Odzwierciedla się ono w liczbie blisko 6000 wypożyczeń w skali roku. Suche liczby to jednak nie wszystko – najważniejsze jest zadowolenie fotografów i radość z doskonałych zdjęć. Koncepcja Sigma ProCentrum została także doceniona przez takie magazyny fotograficzne, jak Fotopolis.pl (http://www.sigma-foto.pl/index.php?q=node/156) oraz Optyczne.pl (http://www.sigma-foto.pl/index.php?q=node/166).
Dzięki sieciowej organizacji salonów, powstał system wewnętrznej wymiany sprzętu, pomiędzy poszczególnymi salonami. To oznacza, że jeśli w którymkolwiek z miejsc brakuje wybranego produktu, w ciągu ok. 2 dni dociera on z innego Sigma ProCentrum i jest do dyspozycji Klienta. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane wypożyczeniem lub kupnem sprzętu Sigma oraz tych z Państwa, którzy cenią sobie fachową poradę i profesjonalną obsługę.
Szczegółowe informacje dostępne są na: www.sigma-procentrum.pl
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.
Bardzo dobra informacja dla mnie - bydgoszczanina od poczęcia :-) Podejrzewam, że będę się tam pojawiać od czasu do czasu, a już napewno przed urlopowymi wyjazdami.
czegoś takiego brakowało u nas.
bdb wiadomość (;
szkoda tylko, że na otwarcie nie trafię.
A co tam zerka spod lusterka ;)
No to teraz jestem bardzo happy i napewno się pojawię na otwarciu :)
HUUURAAA!!!
Bardzo piekny majowy prezent nam Sigma zrobiła :)
Dziękujemy !!
A kiedy Łódź???