Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Canon 40D - test cyfrowej lustrzanki
Autor Wiadomość
pixair 
Nowy


Posty: 8
Wysłany: Pon 24 Mar, 2008   

Jesli chodzi o cene Canona to w UK kosztuje 620 Funtow minus 100 funtow casback czyli 520 funtow co przy kursie 4.60PLN (co i tak jest zawyzone) daje jakies 2400PLN.Nie ma mowy zeby go kupic za takie pieniadze w Polsce!W ogole sprzet foto jest w UK tanszy niz u nas a dodatkowo jego cene obniza slaby kurs funta.Chyba kazdy z nas ma znajomego w UK i mozna go tutaj kupic bez obaw o gwarancje w Polsce.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Pon 24 Mar, 2008   

hmm... a jakie są koszta wysyłki do nas, Polaczków? z 200zł?
 
 
pixair 
Nowy


Posty: 8
Wysłany: Pon 24 Mar, 2008   

Ciezko mi powiedziec jakie beda koszty wysylki do Polski jesli chodzi o poczte (Royal Mail) czy tez firmy kurierskie typu DHL, FedEx czy tego typu.Ja tutaj mieszkam to po prostu ide do sklepu i kupuje.Jak pisalem najlepiej jak mamy znajomego ktory moze taki towar dla nas przywiezc do kraju lub wyslac go do Polski firma przewozaca ludzi ktora rowniez zabiera paczki.Kilka miesiecy temu jedna z nich brala 1funt/1kg przy minimum 10 kilogramowej przesylce.Tego typu firm jest sporo i kazda innaczej sobie liczy za paczki ale generalnie okolo 1 funt/1kg.Podana przeze mnie cena aparatu to cena sklepu (nie internetowego) gdzie kupowany aparat mozna ogladnac,sprawdzic.Oczywiscie sklep ten prowadzi rowniez sprzedaz internetowa jak kazdy wiekszy i szanujacy sie sklep ale nie sadze aby wysylali poza granice UK.Poza tym nie jest to jedyny sklep ktory ma taka cene na ten aparat (tak ze nie jest to jakas wyjatkowa promocja czy okazja).Link do podanego sklepu: http://www.jacobsdigital.co.uk.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19880
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 24 Mar, 2008   

Z tym tańszym sprzętem z UK to mam co prawda wyrywkowe, ale odmienne doświadczenia. Pewnie zależy gdzie się kupuje, ale ja podczas niedawnego (grudzień 2007) pobytu kupiłem w Londynie grip do 400D, monopod, patrzyłem też na ceny innych rzeczy, wyszło mi, że grip w sumie mniej kosztuje w polskim Fotojokerze (który nie jest najtańszym sklepem). Za grip zapłaciłem równe 100£, podczas gdy w PL kosztował 444 zł. Funt był wtedy gdzieś po 4,7 zł. Pewnie w złym miejscu kupowałem?
 
 
pixair 
Nowy


Posty: 8
Wysłany: Wto 25 Mar, 2008   

Jesli chodzi o akcesoria to sam typu filtry,oslony przeciwsloneczne,itp. to sam je kupuje w Polsce bo rzeczywiscie jest taniej ale tez nie zawsze.Natomiast juz aparaty i obiektywy sa jednak tansze w UK.
 
 
sober 
Początkujący


Posty: 32
Wysłany: Sro 26 Mar, 2008   

pixair napisał/a:
Jesli chodzi o cene Canona to w UK kosztuje 620 Funtow minus 100 funtow casback czyli 520 funtow co przy kursie 4.60PLN (co i tak jest zawyzone) daje jakies 2400PLN.Nie ma mowy zeby go kupic za takie pieniadze w Polsce!W ogole sprzet foto jest w UK tanszy niz u nas a dodatkowo jego cene obniza slaby kurs funta.Chyba kazdy z nas ma znajomego w UK i mozna go tutaj kupic bez obaw o gwarancje w Polsce.


W Polsce można kupić już za 2757 po odjęciu cashback. Pytanie czy różnica w cenie jest warta zachodu? Jeśli dojdą koszty wysyłki to wyjdzie na to samo...

PS: No chyba że to cena sklepowa, bo ja mówię o Internecie.
 
 
pixair 
Nowy


Posty: 8
Wysłany: Sro 26 Mar, 2008   

Jest to cena sklepowa a nie internetowa gdzie ten aparat mozna znalezc jeszcze taniej.Czy warto kupic dla okolo 400PLN oszczednosci (minus przesylka)? Nad kupnem tylko body i wysylce do Polski tez bym sie pewnie zastanawial ale body+obiektyw(y) daje wieksza roznice i jak podkreslam jesli mamy kogos kto moglby nam to wszystko przywiezc do Polski to czemu nie?
 
 
sober 
Początkujący


Posty: 32
Wysłany: Sro 26 Mar, 2008   

Prosta sprawa. Jakbym miał takiego znajomego to pewnie sam bym skorzystał bo jestem na kupnie 40D + 17-55 2,8 IS USM.
 
 
eudajmonion 
Uczestnik


Pomógł: 1 raz
Posty: 51
Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

witam,
mam pytanie bardziej do redakcji (choć niekoniecznie). jaki styl obrazu (Standard, Portrety, Krajobraz, Neutralny, Dokładny) został użyty podczas wykonywania zdjęć przykładowych?
bardziej zależy mi na zdjęciach robionych obiektywem 10-22mm, np:
http://lenstip.com/plikioptyczne/40d/img_4337.jpg
http://lenstip.com/plikioptyczne/40d/img_4356.jpg

niestety w exif'ie nie mogę znaleźć tych informacji-zdjęcia przeglądam w IrfanView 4.20 oraz korzystam z najnowszej wtyczki exif.
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

Picture Style
User Setting1(Neutral)
Parameters
Tone Curve : Standard
Sharpness level : -
Pattern Sharpness : -
Contrast : 0
Sharpness : 7
Color saturation : 0
Color tone : 0
Highlight tone priority : No
 
 
eudajmonion 
Uczestnik


Pomógł: 1 raz
Posty: 51
Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

czyli jednak ostrzone na max przez czterdziestkę.
pytanie padło, ponieważ posiadam taki tandem i moje zdjęcia bez ostrzenia z tym obiektywem są mydełkowate jak zresztą zostało napisane w teście.

a w czym takiego exifa wydobyłeś?
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

DPP
 
 
eudajmonion 
Uczestnik


Pomógł: 1 raz
Posty: 51
Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

no tak :)
hehe

dzięki
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008   

:)
 
 
henk 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 589
Skąd: Ślesin
Wysłany: Sro 27 Maj, 2009   

Czy model z pierwszych miesięcy produkcji będzie czytał karty CF EXTREME III bez aktualizacji softu?
Cytat z testu ,,Karta pamięci Compact Flash Typu I/II, zgodność z Microdrive (kompatybilna ze standardem FAT 32)"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 9